הדס לאור אשור - חינוך יצירתי, כתיבה ועריכה

עריכה לשונית | עריכה אקדמית | עריכה פדגוגית
מאת הדס לאור אשור, עורכת לשונית ואקדמית, עורכת פדגוגית
עריכה לשונית מעולה | עריכה אקדמית ברמה גבוהה | עריכה פדגוגית מעולה, בראייה רחבה של הנושא וקהל היעד | ניסיון בהגשת תכניות לימוד לאישור משרד החינוך | ייעוץ וליווי אפקטיביים ביותר בכתיבת עבודה סמינריונית | העצמת סטודנטים בכתיבה עצמאית של עבודות סמינריוניות


מורים ומפתחי תכניות לימודים - אני לשירותכם


בעלת ניסיון רב בפיתוח, כתיבה ועריכה לשונית ופדגוגית של תכניות לימודים במגוון נושאים. עריכה מצדי יוצרת מסמך איכותי - מעניין, רלוונטי, מפעיל ומדויק בניסוחו. עריכה של תכנית לימודים מפעילה גם אותי... אני מחברת בהשראת הנושא וקהל היעד טכניקות הוראה-למידה יצירתיות, ההופכות את השיעור למפגש חווייתי, מרחיב אופקים ומאתגר. ערך מוסף: ניסיון כמעריכת תכניות מטעם האגף לאישור ספרי לימוד במשרד החינוך.

סטודנטים וכותבי מאמרים - אני לשירותכםבעלת השכלה מקצועית וניסיון רב בעריכה אקדמית לכל התארים בכל הנושאים במדעי החברה והרוח (ראו קורות חיים).

בעלת ניסיון רב בייעוץ לסטודנטים בכל התארים בשלבים שונים של כתיבת רפראט, עבודה סמינריונית, עבודת תיזה, מאמר ודוקטוראט.

בעלת ניסיון רב גם בהדרכת תלמידי תיכון בהגשת הצעה לכתיבת עבודת גמר.  

עבודת העריכה שלי כוללת, בהתאם לצורך, ייעוץ לגבי ניסוח שאלת מחקר, מבנה העבודה והשגות לגבי התכנים והמסקנות. יושם דגש לא רק על כתיב ותחביר (מובן מאליו) אלא בעיקר על מיקוד; בהירות ורצף; ביסוס; עניין וחידוש; מעוף בהתנסחות.

לכל פונה פתוחה האפשרות להסתפק בייעוץ והדרכה בלבד - ללא עריכה בפועל - על מנת לכתוב באופן עצמאי. אני מעודדת זאת. לפעמים די בעצה על מנת "לצאת מהפלונטר". לפעמים נדרשים ליווי וייעוץ המתפרשים על פני כמה פגישות. אני רואה ערך בהעצמת סטודנטים לכתוב באופן עצמאי, ומציעה שירות ייחודי ואפקטיבי בתחום זה. 

הייעוץ יתבצע במסגרת פגישה אישית, ובסופה יישלח ללומד סיכום בכתב של העצות העיקריות שקיבל.עריכה בשקיפות | העצמת הלומד
תהליך העריכה שלי מאופיין בדיאלוג עם הלומד. השינויים בטקסט מוגשים בשקיפות בשלוש טיוטות. אני מעודדת כל פונה, במיוחד מקרב תלמידי התיכון והסטודנטים לתואר ראשון, לקיים עמי ישיבה לימודית מפורטת, בתום עבודת העריכה, על מנת לעמוד על כל השינויים שהוכנסו בעבודה ועל כל השיקולים שהנחו אותי בתהליך העריכה.

אני מעודדת כל תלמיד, סטודנט, מורה או חוקר לפנות אלי בשאלות ובבקשות במהלך העריכה, להיות מעורב בתהליך ולהשכיל ממנו.אז מי מפחד מכתיבה עצמאית של עבודה סמינריונית?
קראו מאמר פרי עטי: 
http://www.guide.org.il/article.php?article_id=17

תנאי ההתקשרות

  1. עבודת העריכה של כל טקסט מותנית בהגשת טיוטה במדיה דיגיטלית. 
  2. פתוחה האפשרות להיפגש פנים אל פנים בביתי או להסתפק בתקשורת בדואר אלקטרוני.
  3. מובטחת סודיות למעוניינים.

 ואם אתם כבר כאן...

ייעוץ לשוני לקריינים ולזמרים - הקליקו כאן

ייעוץ לשוני לציבור הרחב -
הקליקו כאן


ייעוץ ועריכה אקדמית מעולה לתואר ראשון שני ושלישי


עריכת סיפורי חיים


ייעוץ לשוניייעוץ פדגוגיעריכה אקדמית
© כל הזכויות שמורות - הדס לאור אשור - חינוך יצירתי, כתיבה ועריכה
- בניית אתרי אינטרנט PureSimple -